Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Možnosti spolupráce

Chtěli byste zkusit psát pro Sovu? Nebo byste naopak rádi použili některé naše články na vašich stránkách? Chcete zvýšit návštěvnost vašich stránek výměnnou odkazů, nebo dokonce reklamou v Sově?

Máte jakýkoli jiný nápad, jak s námi spolupracovat? Sem s ním!

Hledáme autory

Domníváte se, že některé oblasti tvorby pro web dobře rozumíte a nečiní vám problémy písemný projev? Pak nás neváhejte kontaktovat. Zejména uvítáme specialisty na grafiku a JavaScript, ale volba tematu je plně na vás.

Počítejte s tím, že psaní pro Sovu není finančně honorováno. Pod každým publikovaným článkem však uvedeme váš copyright a odkaz. Těžko najdete lepší způsob, jak o sobě dát vědět a zvýšit navštěvnost svých stránek.

Poskytování obsahu

Máte vlastní stránky s podobnout tematikou jako Sova v síti? Nabízíme vám možnost bezplatně použít libovolné naše články na vašich stránkách. Pro podrobnější podmínky kontaktujte, prosím, redakci.

Výměna odkazů

Výměna odkazů je jednou z nejúčinnějších a současně nejlevnějších metod zvyšování návštěvnosti. Pokud vaše stránky vhodně doplňují nabídku Sovy v síti, rádi na ně uveřejníme odkaz buď přímo v ezinu a/nebo na naší stránce odkazů.

Naopak uvítáme, pokud na své stránky umístíte tuto naší ikonku s odkazem na http://www.sovavsiti.cz/.

Ikona Sovy v síti pro vaše stránky

Reklama v Sově

Chcete-li oslovit úzkou cílovou skupinu webmasterů a majitelů stránek, může být reklama v Sově v síti tou nejlepší volbou. Avšak pozor, Sova v síti nepřijímá běžnou komerční reklamu! V zájmu našich čtenářů lze publikovat jen informace o hodnotných produktech a službách pro autory a majitele webových stránek. Pro podrobnější informace a podmínky kontaktujte, prosím, redakci.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.