Služby pro čtenáře Sovy v síti

Nepochybuji o tom, že jako čtenáři Sovy v síti se ve svém řemesle vyznáte lépe než kdokoli jiný. Jenže tvorba stránek není jen jedno řemeslo a každý nemůže umět všechno. Já toho neumím plno, ale pár věcí snad ano a potěší mne, když vám něco z toho přijde vhod.

Školení SEO a Google AdWords

Přibližně jednou měsíčně vedu školení SEO (optimalizace pro vyhledávače) a školení AdWords (reklamní systém Googlu). Každé trvá celý den a stojí necelé 4000 Kč. Obě školení jsou vhodná zejména pro malá webdesignérská studia, která chtějí rozšířit svou nabídku, nebo zaměstnance firem provozujících větší, komerčně zaměřené internetové projekty.

Privátní školení, vystoupení a konzultace

Pokud zastupujete větší webdesignérskou či internetovou firmu a potřebujete vyškolit více zaměstnanců, privátní školení vám ušetří čas i peníze. Podmínkou je, že si sami zajistíte prostory a prezentační techniku.

Privátní školení vám sestavím přesně podle vašich potřeb, na výběr máte tyto obory:

Kromě školení mohu na tato témata vystoupit i s kratší přednáškou, vést seminář nebo poskytnout individuální konzultaci.

Webový copywritng

Když zrovna nepíšu do Sovy, píšu texty pro stránky zákazníků. Máte-li webdesignérské studio, snad si na mne vzpomenete, až vám klient nebude schopen včas připravit obsah. Díky spolupráci s rodilým kanadským copywriterem jsem schopen dodat za výbornou cenu i kvalitní texty v angličtině.

Webdesign, informační architektura, použitelnost

Zakázky na kompletní návrh a výrobu webu přijímám jen vyjímečně, když mne nějaký projekt hodně zaujme. Rád ale kdykoli pomohu s návrhem informační architektury a uživatelským testováním použitelnosti.

Nebojte se napsat

Budete-li mít o jakoukoli z nabízených služeb zájem, napište mi laskavě na adresu mprokop@prokopsw.cz.

Na váš zájem se těší,

Marek Prokop